Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Ce acte trebuie pentru fonduri europene plantatie nuci
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Ce acte trebuie pentru fonduri europene plantatie nuci

cu ce suma trebuie sa venim pentru un proiect cu o plantatie de nuci?
Suma depinde de foarte multi factori , de masura pe care aplicati in primul rand , de zonarea si potentialul localitatii unde vreti sa infiintati livada , daca ati mai accesat fonduri europene , etc si poate sa fie intre 10-50% din valoarea eligibila * atentie TVA-ul nu este eligibil .