Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Concordat preventiv
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Concordat preventiv

exista vreo posibilitate sa iti retragi votul pe care l-ai dat in favoarea concordatului anterior expirarii celor 18 luni?
Nu, concordatul preventiv fie ajunge la termen, fie isi indeplineste obiectul, fie nu.