avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 717 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Concordat preventiv
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Concordat preventiv

exista vreo posibilitate sa iti retragi votul pe care l-ai dat in favoarea concordatului anterior expirarii celor 18 luni?
Cel mai recent răspuns: Cristina Paisa , Avocat 08:12, 20 Martie 2015
Nu, concordatul preventiv fie ajunge la termen, fie isi indeplineste obiectul, fie nu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vot favorabil concordat preventiv discover discover Buna ziua , un colaborator de-al meu mi-a solicitat un vot favorabil , dupa ce studiez oferta lui , privind concordatul preventiv. In prima faza nu am stiut ... (vezi toată discuția)
Drepturile unui angajat irinavoicu irinavoicu buna seara, care pot fi consecintele daca votez \'nu\' oferta de concordat preventiv a companiei la care am lucrat. Nu a achitat datoriile si salariile mai ... (vezi toată discuția)
B.o refuzat , mai am inca 4 de la aceeasi firma "serioasa" discover discover Buna seara , revin cu alta intrebare . Se pare ca colaboratori seriosi , ajung din diverse motive neseriosi .Asa am patit acum cand am un prim BO refuzat ptr ... (vezi toată discuția)