Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lipsa cateva zile in cartea de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lipsa cateva zile in cartea de munca

Buna ziua,

Problema este urmatoarea: mi-am desfacut cartea de munca de la firma la care am lucrat inainte cu data de 17 iunie 2009, iar la noua firma unde ma angajez imi va aparea din data de 22 iunie 2009, deci sunt 3 zile lucratoare fara calculul weekendului. In ce masura ma afecteaza aceasta treaba si ce as putea sa fac eventual daca este necesar sa imi "recuperez" aceste zile lipsa.
Va multumesc.
Multumesc.

Acuma am sa pot dormi linistit. :clapping:
~ Conținut șters la cerere ~