Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere barou

Buna! este cineva care se pregateste pentru admiterea in barou 2015? sau cineva care a dat examenul de admitere anul trecut?:P
da, ma pregatesc pentru admiterea de anul acesta si as fi vrut sa iau legatura cu acei utilizatori care au trecut prin examenul de admitere in barou sau se pregatesc pentru admitere, in ideea de a face schimb de pareri si experiente