Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... taxa auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

taxa auto

Am cumparat o masina anul trecut sunt al treilea proprietar cand am fost la anaf mi sa spus ca taxa de mediu a fost recuperata de primul proprietar. Ce trebuie sa fac?
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc dar daca platesc taxa inscriu masina pe numele meu eu o pot recupera numai daca vand masina sau si daca e pe numele meu pot recupera taxa
~ Conținut șters la cerere ~