Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

Sant nascuta in 28.06.1957 si am 35,10 ani lucrati .Cum pot sa ma pensionez?
Anticipat partia,anticipat, cu penalizare ,sau la ce varsta as putea intra in pensie normala? va rog sa ma lamuriti si pe mine.Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~