Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Casa de marcat
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Casa de marcat

Buna ziua eu an pfa vanzare carti noi si anticariat vanzare stradala fara magazin intrebarea mea este daca trebuie sa procur casa de marcat ? va multumesc ,astept un raspuns.
danielaciochir, utilizator
Vanzarea de bunuri direct catre populatie si incasarea de numerar presupune obligativitatea casei de marcat. Trebuie sa aveti.