Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarii compensatorii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarii compensatorii

In ianuarie 2002 serviciul mecano energetic platforme marine Petromar C-ta A fost externalizat si preluat de o firma privata.Cum pot afla daca ni sau dat salarii compensatorii??Va multumesc!
Pueti intreba la fostul angajator sau la fostii colegi.
Am incercat insa totu-i secret!Bani au disparut demult!!
Intr-adevar, a trecut ceva vreme si chiar daca ati fi aflat ca s-au acordat , in prezent nu mai puteti face ceva pentreu a se recupera banii respectivi.