Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Acte auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Acte auto

salutare, am vandut un auto am facut un contract de vanzare cumparare tip, am mers cu cumparatorul a scos masina de la administratia financiara si cumparatorul a trecut-o la el la impozit. problema este ca am uitat sa scriu pe talon instrainat catre....#-o cumparatorul cat poate merge cu numerele actuale??am predate toate actele masini cartea ,talon,vinieta,asigurare
contract tip semnat de ambele parti, masina a fost scoasa de la administratia fiscal si trecuta la comparator, ma intereseaza ca o poate vinde