Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Venituri estimate rectificare
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Venituri estimate rectificare

Buna ziua ! Daca am gresit in completarea declaratiei venitului estimat, se poate rectifica?Ce penalitati si dobanzi se percep pentru neplata venitului estimat?Multumesc !
Pentru acest motiv nu puteti depune rectificativa la declaratia 220. Cititi instructiunile de completare pentru acesta declaratie si in plus comentariul de la adresa www.avocatnet.ro/content/art...