Forum Discuţii juridice Achiziţii publice experti principali
Discuție deschisă în Achiziţii publice

experti principali

Este posibil ca expertii principali nominalizati intr-o procedura de achizitie publica pe oug 34 ;la care exista si subcontractanti sa fie din partea subcontractorului ?
Este posibil sa fie din partea oricui. Important este sa existe disponibilitatea acestora pe toata perioada de exercitare a functiei si sa poata justifica aceasta disponibilitate.