Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Certificat fiscal pentru vanzare imobil
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Certificat fiscal pentru vanzare imobil

socrul meu are domiciliul in Brasov si o casa la Botosani,pt a o vinde de unde trebuie scos certificat fiscal??multumesc
De unde este inregistrata casa la fisc.
Certificatul fiscal se solicita d ela autoritatea fiscala unde este inregistrata proprietatea respectiv in localitatea unde exista proprietatea si unde se achita obligatiile aferente