Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... spete despre abateri si sanctiuni disciplinare in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

spete despre abateri si sanctiuni disciplinare in cadrul sistemului medical

buna sunt studenta la Administratie publica si am de facut lucrarea de licenta din dreptul muncii, tematica raspunderea disciplinara.Iar la partea practica am de facut un studiu de caz cu diferite spete , cu cazuri de abatere disciplinara si sanctiuni in sistemul medical.Va rog sa ma ajutati.va multumesc
Vedeti aici:
[ link extern ]

si aici:
[ link extern ]