Forum Discuţii juridice Achiziţii publice achizitii publice - membri comisie
Discuție deschisă în Achiziţii publice

achizitii publice - membri comisie

Nu gasesc nimic in OUG 34/2006:Cine si Ce competente trebuie sa aiba cei care fac parte din Comisia de achizitie,Comisia de receptie a lucrarulor in cazul unui teren de sport tip balon.Fiind vorba de o scoala generala...nu avem specialisti in acest domeniu.#-o
Gasiti in HG 925, art.71-83, daca va referiti la comisia de evaluare a ofertelor din cadrul procedurii de achizitie publica. Inclusiv pentru situatia cand nu dispuneti de specialisti in toate domeniile necesare.

Daca va referiti la comisia de receptie a lucrarilor, face obiectul altor reglementari legislative.
Multumesc mult...dar despre comisia de receptie este vorba...mii de scuze pentru eroare.
llumy, utilizator