Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cerere in judecata angajator
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cerere in judecata angajator

Buna ziua

As dori sa stiu daca pot da in judecata un angajator, fara sa mai merg si la mediator.
Acest mediator este obligatoriu sau se poate si fara el?

Multumesc
Puteti actiona in instanta si fara sa mai mergeti la mediator.