Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Loviri - conflict in cuplu
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Loviri - conflict in cuplu

Buna,Amo intrebare.Ieri mam certat cu prietena foarte tare,eu ieseam din camera ea ma lovit din spate peste fata eu din reflex iam dat o palma,ea a continua sa traga eu am impinso si am iesit.Ea a depus plingere la politie pentru o mica vinatae sub ochi(nus sigur ca este).Ce poate sa fie.Niciodata nu am avut asha ceva si nici cu politia.Multumesc anticipat
In lipsa unui act medico legal se pare ca nu avem o infractiune.
Nu stim continutul plingeri?! Poate a reclamat altceva?!
Cred ca va puteti inpaca:) si asta cu siguranta.