Forum Discuţii juridice Executare silită Titlu executoriu
Discuție deschisă în Executare silită

Titlu executoriu

Am primit o instiintare de la banca precum ca a fost poprit contul pentru o suma de 400 lei . Nu am primit notificare , somatie , nu stiu despre de este vorba
Scrie Venituri din amenzi si alte sanctiuni aplicate de catre alte institutii de specialitate Ati mai intampinat genul asta de situatii?

cont 506702

Multumesc
Mergeti la impozite si taxe si intrebati daca nu mergeti la banca, aceasta este obligata sa va instiinteze din partea cui a primit ordinul de plata.