avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 802 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Registru de bani personali
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Registru de bani personali

Buna ziua !
Registrul de bani personali trebuie prezentat la finante atunci când depun notificarea?
Acest registru trebuie legat cu sfoara si sigilat la Finante sau doar il numerotez si declar in notificare ca registru contine X pagini ?

Alte discuții în legătură

Inregistrare registre adina30iulia adina30iulia Buna ziua. Am o intrebare :daca eu domiciliez in sectorul 5 iar sediul social al PFA il am in sectorul 6,eu desfasurand comert ambulant, unde trebuie sa ... (vezi toată discuția)
Registru de bani angajati ContSters126873 ContSters126873 buna seara . exista un registru special care trb cumparat sau se poate face pe un A4 tip studentesc numerotat ? (vezi toată discuția)
administratia financiara GeorgeShllemy GeorgeShllemy Sunt un tanar fara experianta ,sunt la inceput de drum , am infiintat o firma individuala si acum trebuie sa merg la Administratia Financiara,..am fost ca sa ... (vezi toată discuția)