avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 684 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cum pot sa trag la raspundere un expert tehnic auto ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cum pot sa trag la raspundere un expert tehnic auto pentru fabricare probe?

buna ziua am fost judecat si condamnat pe o expertiza intocmita te un expert tehnic auto, la audierea sa el a fabricat probe impotriva mea, a indus in eroare instanta de judecata, a mintit am inregistrarile audio la audierea acestuia.
Cel mai recent răspuns: Sebastian Simon , Avocat 12:33, 6 Mai 2015
Buna ziua!

Puteti face plangere penala impotriva sa.

Cu stima.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Martori mincinosi ContSters301351 ContSters301351 Sunt in partaj judiciar cu fostul sot care cere prin actiune 50% din casa mea bun propriu cumparat inainte de casatorie si renovat in timpul casatoriei.Toate ... (vezi toată discuția)
Marturie falsa bad_sonia bad_sonia unchiul sotului meu a fost martorul parti adverse intr-un proces civil (rezilierea unui contract de v-c cu clauza de intretinere dobandit de mine inaintea ... (vezi toată discuția)
Cum pot contesta un expert judiciar tehnic auto Chirita1986 Chirita1986 Buna ziua, Am fost implicat in anul 2009 intr-un accident rutier cu victime.Persoana care consider ca este vinovata pentru producerea ... (vezi toată discuția)