Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cum pot sa trag la raspundere un expert tehnic auto ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cum pot sa trag la raspundere un expert tehnic auto pentru fabricare probe?

buna ziua am fost judecat si condamnat pe o expertiza intocmita te un expert tehnic auto, la audierea sa el a fabricat probe impotriva mea, a indus in eroare instanta de judecata, a mintit am inregistrarile audio la audierea acestuia.
Buna ziua!

Puteti face plangere penala impotriva sa.

Cu stima.