Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pontare salariat munca de noapte
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pontare salariat munca de noapte

Buna ziua,

In cazul in care am un muncitor de noapte care intra intr-o zi la munca si iese a 2-a zi cum este corect sa intocmesc pontajul? daca intra la ora 22:00 in data de 01 si iese la 06 in ziua urmatoare cum sa il pontez? 2 ore in data de 01 si 6 in ziua urmatoare? El va intra la munca si in seara urmatoare si va mai avea inca 2 ore.
Sau il pontez toate orele lucrate in ziua in care a intrat la munca?
Multumesc!
Se ponteaza toate orele in ziua in care a intrat la munca.