Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Detali pt un pfa referitor legea.333.2014
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Detali pt un pfa referitor legea.333.2014

Buna seara, ma numesc Marian. Am intalnit refuzul pt a-mi face un pfa la Ploiest . Nu imi da voie sa fac un pfa cu cod caen 8010 de ce? VA TRIMIT AN ATASAMENT RASPUNS CELOR DE LA MINISTERUL JUSTITIE PLOIESTI-PH: VA ROG URGENT UN RASPUNS: VA DORESC NUMAI BINE:
george-neagu, moderator
marianstanica a scris:

Buna seara, ma numesc Marian. Am intalnit refuzul pt a-mi face un pfa la Ploiest . Nu imi da voie sa fac un pfa cu cod caen 8010 de ce? VA TRIMIT AN ATASAMENT RASPUNS CELOR DE LA MINISTERUL JUSTITIE PLOIESTI-PH: VA ROG URGENT UN RASPUNS: VA DORESC NUMAI BINE:

buna ziua am 2 antrebari pt dum. unu. cine se ocupa de acreditarea caminelor de batrani an caz de incediu cine le a dat autorizare de functionare si unde ma pot interesesa sa verific an ce context sa dat avizul de functionare?? sia2a antrebare ieste cum un azil de batrani functioneaza fara personal instruit pe timp de zi si de noapte cu 3 persoane de munca pe timp de zi 2 persoane pe timp de noapte la un nr de 30 de batrani??va rog frumos un raspuns sa stiu unde ma andrept sa depun sesizare. o zi buna . cu multa stima si respect marian.stanica.