avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 798 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Detali pt un pfa referitor legea.333.2014
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Detali pt un pfa referitor legea.333.2014

Buna seara, ma numesc Marian. Am intalnit refuzul pt a-mi face un pfa la Ploiest . Nu imi da voie sa fac un pfa cu cod caen 8010 de ce? VA TRIMIT AN ATASAMENT RASPUNS CELOR DE LA MINISTERUL JUSTITIE PLOIESTI-PH: VA ROG URGENT UN RASPUNS: VA DORESC NUMAI BINE:
Ultima modificare: Miercuri, 6 Mai 2015
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: marianstanica , utilizator 11:40, 12 Octombrie 2017
marianstanica a scris:

Buna seara, ma numesc Marian. Am intalnit refuzul pt a-mi face un pfa la Ploiest . Nu imi da voie sa fac un pfa cu cod caen 8010 de ce? VA TRIMIT AN ATASAMENT RASPUNS CELOR DE LA MINISTERUL JUSTITIE PLOIESTI-PH: VA ROG URGENT UN RASPUNS: VA DORESC NUMAI BINE:


buna ziua am 2 antrebari pt dum. unu. cine se ocupa de acreditarea caminelor de batrani an caz de incediu cine le a dat autorizare de functionare si unde ma pot interesesa sa verific an ce context sa dat avizul de functionare?? sia2a antrebare ieste cum un azil de batrani functioneaza fara personal instruit pe timp de zi si de noapte cu 3 persoane de munca pe timp de zi 2 persoane pe timp de noapte la un nr de 30 de batrani??va rog frumos un raspuns sa stiu unde ma andrept sa depun sesizare. o zi buna . cu multa stima si respect marian.stanica.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pot optine o copie dupa declaratie data an calitate de martor?? marianstanica marianstanica Buna ziua ma numesc marian sunt din breaza de ph, doresc sa va fac o antrebare?antrebarea ieste..-- an calitate de martor pot optine o copie dupa o declaratie ... (vezi toată discuția)
Lămuriri pentru contract vânzare-cumpărare cu clauză de întreținere făcut cu bunica: o putem duce la un centru de îngrijire vârstnici dacă unul dintre copiii ei nu este de acord? iandar iandar Buna seara as dori si eu o informatie.In anul 2000 ieu si sotia mea am facut un contract de vanzare cumparare cu clauza de intretinere intre noi si bunica ... (vezi toată discuția)
Lnfiintare fundatie si camin de batrani particular alinamoni alinamoni Care este legislatia in vigoare, ce autorizari trebuie sa am pentru deschiderea unui camin de batrani...Care sunt pasii? Va multumesc anticipat. (vezi toată discuția)