Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Parc amenajat de persoane fizice
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Parc amenajat de persoane fizice

As avea nevoie de putin ajutor
Suntem un grup de tineri care vrem sa amenajam un parc din comuna in care locuim pe banii nostrii
stim ca trb sa facem un proiect pe care sa il inaintam consiliului local ptr aprobare dar din punct de vedere legal care sunt cond de fond si de forma ptr un astfel de proiect
va multumim anticipat
~ Conținut șters la cerere ~
Trebuie să vă adresaţi consiliului local al primăriei cu o cerere şi însoţită de un memoriu.Primăria urmează să iniţieze un proiect de hotărâre şi să-l prezinte consiliului local.Luna iunie este trecută deci pentru iulie.
V-am trimis un model de memoriu.Sper să vă fie de bun augur.
va multumesc ptr ajutor