Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Situatii nestandarte
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Situatii nestandarte

Spuneti`mi va rog ce inseamna "situatii nestandarte"
situati/produse/tehnologii/metode calcul - iesite din norma comuna, neobisnuite, neuzuale, altfel decat cele curente, etc. spre deosebire de cele standard (comune, obisnuite, uzuale, facute la fel sau dupa o anumita norma etc.)