Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract nerespectat
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract nerespectat

Buna ziua! Am incheiat un contract pentru crearea unui site si am achitat un avans specificat in contract dar fara chitanta. Contractul este doar stampilat, nu si semnat. A fost depasit termenul de finalizare cu o luna iar cel cu care am incheiat contractul nu mai rapunde la telefon. Cum pot sa procedez legal? Daca merg la politie sau OPC se poate rezolva?
~ Conținut șters la cerere ~