Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Participare licitatie
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Participare licitatie

Vreau sa particip la o licitatie pentru achizitie de material lemnos dar nu se publica data licitatiilor si nici statutul obstii respective nu ni se ofera spre informare.Cui trebuie sa ma adresez pentru obtinerea acestora in afara de presedintele obstii pentru ca acesta nu vrea?Multumesc
Faceti solicitare oficiala scrisa si trimiteti-o pe mail sau fax. Au obligatia sa raspunda oficial.