Forum Discuţii juridice Executare silită executare cheltuieli de judecata
Discuție deschisă în Executare silită

executare cheltuieli de judecata

Buna ziua,in urma cu 7 luni am apelat la un executor pentru a recupera cheltuielile de judecata in urma unui proces.In tot acest timp respectivul executor nu a reusit sa recupereze mai nimic pe motivul ca nu are CNP-ul acestora si ca nu il poate afla,ba mai mult,ar trebui sa ma ocup eu din spusele acestuia.Stiu ca sunt pensionari respectivii.Am impresia ca-i ajuta.Cum pot afla CNP-ul sa il dau in mina,daca se poate!Multumesc,o seara buna va doresc!
Nu puteti face dvs aceste demersuri, ci executorul trebuie sa afle CNP ul avand mijloacele legale la dispizitie.

Daca nu intelege sa isi indeplineasca atributiile profesionale ii puteti face plangere.