Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pot sa atac in instanta solutia DNA??
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Pot sa atac in instanta solutia DNA??

Daca fac o plangere la DNA privind savarsirea unor infractiuni de competenta DNA, insa DNA ori nu investigheaza, ori declina competenta spre Parchet etc. sau ce alta solutie or mai da... pot sa atac in instanta aceasta solutie??
~ Conținut șters la cerere ~
Vreau sa duc la DNA plangerea ca judecatoarea fraudeaza Ecrisul!

La Parchet nu imi place... cand le-am zis, nici nu s-au uitat la mine, au zis sa sesizez presedintele tribunalului!

Dar la DNA au doar cateva infractiuni de coruptie... pare a nu se incadra decat la 'abuz in serviciu'?!
Cu toate ca fraudarea Ecrisului e coruptia suprema pe care o poate face un magistrat!!!!