Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Biroul de Credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Biroul de Credit

În anul 2012 am terminat de achitat un credit restant, având o întârziere mai mare de 90 de zile. Bineînţeles că, de atunci, nicio bancă nu mi-a mai acordat credit, dealtfel nici nu am încercat să fac asta, până săptămâna trecută, când am fost la o bancă nou apărută. Am fost refuzat categoric, pentru că am doar 3 ani de la lichidarea acelui credit restant. M-am încurcat cu diferite IFN-uri, cu dobânzi fabuloase, ajungând în momentul de faţă să mă împrumut ca să achid acele"mici" credite. Cum pot să fac să obţin un credit decent, de la o bancă, cu rate lunare...pământene? Mulţumesc anticipat!
Mai ai de asteptaT DOI ANI pana la stergerea datelor tale din baza de date ca rau platitor din cauza intarzierilor ratelor restante.
gi-jane2, moderator