Forum Discuţii juridice Achiziţii publice diferenta intre formularul de oferta si centralizator
Discuție deschisă în Achiziţii publice

diferenta intre formularul de oferta si centralizator

in formularul de oferta este precizata o suma, in centralizatorul pe obiective este precizata alta suma, situatie in care oferta este considerata neconforma, nu?
.art. 80 din HG 25/2006 comisia are dreptul de a corecta erorile aritmetice, insa aici nu se aplica, intrucat este vorba de un contract de lucrari, iar diferenta este intre formularul de oferta si centralizator
Din punctul meu de vedere asa este, aveti dreptate.