Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Coduri CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Coduri CAEN

Buna ziua,

Codul CAEN - 4120 - Lucrări de contstrucţii a lucrărilor rezidenţiale şi nerezidenţiale, include şi alte coduri, cum ar fi - 4312 (lucrării de pregătire a terenului), 4331 (lucrări de ipsoserie), 4332 (lucrări de tâmplărie şi dulgherie), 4339 (alte lucrări de finisare)???
Multumesc anticipat,
Pentru a nu avea in timp probleme cu diverse institutii si functionari, treceti coduri in regim de 4 cifre, toate cele care va intereseaza.
Multumesc frumos pentru raspuns!