avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 854 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Coduri CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Coduri CAEN

Buna ziua,

Codul CAEN - 4120 - Lucrări de contstrucţii a lucrărilor rezidenţiale şi nerezidenţiale, include şi alte coduri, cum ar fi - 4312 (lucrării de pregătire a terenului), 4331 (lucrări de ipsoserie), 4332 (lucrări de tâmplărie şi dulgherie), 4339 (alte lucrări de finisare)???
Multumesc anticipat,
Cel mai recent răspuns: ionutt , utilizator 12:34, 20 Mai 2015
Pentru a nu avea in timp probleme cu diverse institutii si functionari, treceti coduri in regim de 4 cifre, toate cele care va intereseaza.
Multumesc frumos pentru raspuns!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Coduri caen constructii alinabudescu alinabudescu va rog sa ma ajutati intr-o problema as dori sa stiu si eu care codurile caen intra in ramura de constructii va multumesc!#-o#-o#-o#-o#-o#-o (vezi toată discuția)
Cod caen servicii in constructii niivan niivan Buna ziua, Am o nelumarire legata de alegerea codului CAEN pentru lucrari de renovare spatii comerciale si locuinte (apt, vile, case, etc..). Lucrarile ... (vezi toată discuția)
Salariul minim în constructii bucovineanu69 bucovineanu69 Buna sunt salariat la o firma de construcții și are codul cane 4333 se încadrează în hotărârea guvernului 114 din 29 decembrie 2018 cu salariu minim de ... (vezi toată discuția)