Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general schimbare administrator firma
Discuție deschisă în Contabilitate în general

schimbare administrator firma

Daca o firma isi schimba administratorul trebuie depus ceva la ANAF dupa ce rezolva la ONRC???
Buna ziua,
Nu se depune nimic.
Ba se depune declaratia 088,veti primi notificare de la anaf cu ce trebuie sa va prezentati la ei pe langa declaratia 088.
Buna ziua,
Intr-adevar acest formular se depune la ANAF insa doar de catre firmele inregistrate in scopuri de TVA.