Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde ne informam despre un \\" SRL \\"care emite ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde ne informam despre un " SRL "care emite dipome

Buna ziua ,

M am inscris pe un site in ideea de a face si o alta activitate , cea de " design interior ".

Unde ma pot informa daca firma elibereaza diplome recunoscute? Daca sunt inselata ?

Multumesc,

Admin, administrator
La Autoritatea Naţională pentru Calificări (ANC) fost CNFPA care acrediteaza firmele care organizeaza cursuri de formare

Email: office@anc.edu.ro
Telefon: +40.21.313.00.51; +40.21.313.00.52;
Fax: +40.21.313.00.53

[ link extern ] /

[ link extern ]

sau pe alte forumuri

[ link extern ] /
Multumesc,