avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 824 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde ne informam despre un \\" SRL \\"care emite ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde ne informam despre un " SRL "care emite dipome

Buna ziua ,

M am inscris pe un site in ideea de a face si o alta activitate , cea de " design interior ".

Unde ma pot informa daca firma elibereaza diplome recunoscute? Daca sunt inselata ?

Multumesc,

Ultima modificare: Joi, 21 Mai 2015
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: yme , utilizator 13:41, 21 Mai 2015
La Autoritatea Naţională pentru Calificări (ANC) fost CNFPA care acrediteaza firmele care organizeaza cursuri de formare

Email: office@anc.edu.ro
Telefon: +40.21.313.00.51; +40.21.313.00.52;
Fax: +40.21.313.00.53

[ link extern ] /

[ link extern ]

sau pe alte forumuri

[ link extern ] /
Multumesc,

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Diploma boby_zb boby_zb Buna seara, tocmai am sustinut in urma cu o luna un examen pentru nivelul 3 de coafor stilist si cand am fost sa imi iau diploma am primit o foaie pe care o ... (vezi toată discuția)
Curs acreditat fara diploma? GianiLiliana GianiLiliana Buna ziua, In august 2014 am urmat un curs (scurt) de Formator (curs acreditat - 150 eur). La sfarsitul cursului, după testarea finala la care am obținut ... (vezi toată discuția)
Acreditare nutritionist EvelinaB EvelinaB Buna ziua, Doresc, de ceva timp, sa fac cursuri de nutritionist acreditate. Singura problema este gasirea acestor cursuri. Care este problema mea? Cursuri ... (vezi toată discuția)