Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Functionar public
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Functionar public

Daca mi se poate spune unde gasesc declaratii de interese mai vechi ale unui functionar public , pentru ca pe site-ul de specialitate nu reusesc .Am banuiala ca institutia unde este angajat a modificat declaratiile vechi , pentru ca lucreaza intr-un serviciu juridic si are sustinerea sefului direct care are influenta destul de mare .

Multumesc mult
Declaratiile de avere si cele de interes le gasiti publicate fie pe site-ul institutiei respective , fie pe acest portal
[ link extern ]
Pe site-ul instituriei nu gasesc decat declaratia pentru anul trecut , nai vechi nu gasesc , sau nu stiu unde sa caut , iar pe portalul aratat am incercat , si nu sunt rezultate
Probabil ca nu functioneaza acel posrtal , chiar daca scris ca : va ofera posibilitatea vizualizarii declaratiilor de avere si a declaratiilor de interese, transmise si depuse la Agentia Nationala de Integritate, din anii 2008 - 2014.