Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Calculul unitatitlor F.N.I.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Calculul unitatitlor F.N.I.

Daca nu este prea complicat, cum se calculeaza o unitate FNI conform sentintei 423/2007, inmultit cu ce indicativ?
Sunteti trecut in anexele Sentintei penale nr. 423/20.03.2007, pronuntata de Tribunalul Bucuresti - Sectia a II – a Penala in dosarul nr. 24632/3/2006, completata cu decizia penala nr. 164/18.06.2008 a Curtii de Apel Bucuresti - Sectia a II a Penala, respective decizia penala nr. 2098/04.06.2009 - I.C.C.J. ?
Ati depus dosarul la Autoritatea pentru Administrarea Activelor Statului (AAAS) ?

Pentru recuperarea atât a banii investiţi (nr. de unităţi FNI la data 20.05.2000 x 103 720 lei), cât şi a ratei inflaţiei (începând cu anul 2000 pana la data curenta) dar şi pentru reactualizarea sumei până în present, puteti comanda o expertiza extrajudiciara.
legalmgm, utilizator