avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 541 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Calculul unitatitlor F.N.I.
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Calculul unitatitlor F.N.I.

Daca nu este prea complicat, cum se calculeaza o unitate FNI conform sentintei 423/2007, inmultit cu ce indicativ?
Cel mai recent răspuns: legalmgm , utilizator 19:39, 25 Mai 2015
Sunteti trecut in anexele Sentintei penale nr. 423/20.03.2007, pronuntata de Tribunalul Bucuresti - Sectia a II – a Penala in dosarul nr. 24632/3/2006, completata cu decizia penala nr. 164/18.06.2008 a Curtii de Apel Bucuresti - Sectia a II a Penala, respective decizia penala nr. 2098/04.06.2009 - I.C.C.J. ?
Ati depus dosarul la Autoritatea pentru Administrarea Activelor Statului (AAAS) ?

Pentru recuperarea atât a banii investiţi (nr. de unităţi FNI la data 20.05.2000 x 103 720 lei), cât şi a ratei inflaţiei (începând cu anul 2000 pana la data curenta) dar şi pentru reactualizarea sumei până în present, puteti comanda o expertiza extrajudiciara.
Ultima modificare: Luni, 25 Mai 2015
legalmgm, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Investitor fni marianaalbu marianaalbu Buna ziua, Sunt un investitor FNI,care cu intarziere am ales calea de a apela la un executor judecatoresc deoarece am inteles ca asa poate voi reusi sa-mi ... (vezi toată discuția)
Fni PD PD Subiect: Despagubiri FNI Buna seara, Ma regasesc in anexele sentintei penale nr. 423/20.03.2007 pronuntata de Tribunalul Bucuresti - Sectia a II - ... (vezi toată discuția)
Investitor fni marianaalbu marianaalbu Buna ziua, Sunt un investitor FNI,care cu intarziere am ales calea de a apela la un executor judecatoresc deoarece am inteles ca asa poate voi reusi sa-mi ... (vezi toată discuția)