Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... inchidere II
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

inchidere II

buna seara. prin 2012 am deschis o intreprindere individuala nu a mers si am suspendat activitatea. Cum trebuie sa procedez pentru a inchide firma definitiv?
Prin dizolvare si lichidare voluntara.