Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract prenuptial
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract prenuptial

Buna ziua.

Care este modalitatea prin care pot afla daca exista un contract prenuptial incheiat intre fostul sot (decedat) si sotia acestuia.

Multumesc.
Care este interesul?
Mai bine spus scopul, este mai elegant.
Este vorba de succesiunea unde participa copiii mei si ai decedatului.