Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... procedura
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

procedura

Buna seara,am o intrebare,ce anume trebuie sa fac ,daca dupa o luna de zile de la definitivarea procesului de apel nu am primit inca hotararea?Va multumesc.
Buna seara,

Mergeti la arhiva si cereti hotararea.

Succes,
Asteptati pana-si gaseste timp judecatorul sa o scrie.