Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Radiere pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Radiere pfa

buna ziua, vreau sa radiez pfa si nu stiu cu ce sa incep, daca stie cineva cum se procedeaza in asemenea cazuti va rog sa imi dea si mie sfaturile necesare pentru a putea sa-mi radiez pfa-ul . MULTUMESC
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului a radierii persoanelor fizice autorizate, întreprinderilor individuale şi întreprinderilor familiale le gasiti aici:

[ link extern ]