Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Raport gestiune tva 9 %
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Raport gestiune tva 9 %

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva va rog in legatura cu raportul de gestiune completat de la 1 iunie 2015. Este corecta completarea a doua rapoarte de gestiune la un magazine, cate un raport pentru fiecare cota de TVA in parte?

Va multumesc
ela1987 a scris:

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva va rog in legatura cu raportul de gestiune completat de la 1 iunie 2015. Este corecta completarea a doua rapoarte de gestiune la un magazine, cate un raport pentru fiecare cota de TVA in parte?

Va multumesc

Chiar nu ma poate ajuta nimeni cu un sfat?

Va multumesc

~ Conținut șters la cerere ~