avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 203 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Raport gestiune tva 9 %
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Raport gestiune tva 9 %

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva va rog in legatura cu raportul de gestiune completat de la 1 iunie 2015. Este corecta completarea a doua rapoarte de gestiune la un magazine, cate un raport pentru fiecare cota de TVA in parte?

Va multumesc
Cel mai recent răspuns: ela1987 , utilizator 07:57, 1 Iunie 2015
ela1987 a scris:

Buna ziua,
Ma poate ajuta cineva va rog in legatura cu raportul de gestiune completat de la 1 iunie 2015. Este corecta completarea a doua rapoarte de gestiune la un magazine, cate un raport pentru fiecare cota de TVA in parte?

Va multumesc


Chiar nu ma poate ajuta nimeni cu un sfat?

Va multumesc

~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Help please, cine stie modul de lucru la pay point loredanaalina loredanaalina Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu o monografie sau macar cateva indicatii cu procedura de inregistrare in contabilitate a operatiunilor pay point.Am un abc ... (vezi toată discuția)
Facturi gresite ghita3001 ghita3001 Buna ziua, Im momentul in care am completat raportul de gestiune zilnic mi-am dat seama ca am emis gresit facturile. Ce sa intamplat defapt: Avand un ... (vezi toată discuția)
Probleme raport de gestiune denisa2011 denisa2011 buna ziua, tin contabilitatea catitativ- valoric, am urmatoarele probleme in raportul de gestiune, va rog dati-mi un sfat: 1. se trece la iesiri \\"discount ... (vezi toată discuția)