Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Certificat de actionar
Discuție deschisă în Bursa de valori

Certificat de actionar

detin un certificat de actionar cu domiciliul in drobeta turnu severin,str banoviti4 mehedinti,cu nr 8136962,inscris in registrul actionarilor la pozitia cu nr 728,fiind detinatorul a unui nr de 390 actiuni.As dorii sa cunosc daca aceste actiuni ar avea vreo valoare,multumesc

Actionar la ce ?