Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Teoria generala a dreptului
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Teoria generala a dreptului

buna ziua. ce idei mi.ati sugera pentru capitolul "Particularitatile speciale care transforma persoana fizica in subiect special al infractiunii."?? Despre ce as putea sa scriu? Multumesc
elena611 a scris:

buna ziua. ce idei mi.ati sugera pentru capitolul "Particularitatile speciale care transforma persoana fizica in subiect special al infractiunii."?? Despre ce as putea sa scriu? Multumesc

Si o virgula nepusa unde trebuie te transpune pe alte planuri idealistice ...