avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1016 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Teoria generala a dreptului
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Teoria generala a dreptului

buna ziua. ce idei mi.ati sugera pentru capitolul "Particularitatile speciale care transforma persoana fizica in subiect special al infractiunii."?? Despre ce as putea sa scriu? Multumesc
Cel mai recent răspuns: ContSters331166 , utilizator 09:59, 14 Iunie 2015
elena611 a scris:

buna ziua. ce idei mi.ati sugera pentru capitolul "Particularitatile speciale care transforma persoana fizica in subiect special al infractiunii."?? Despre ce as putea sa scriu? Multumesc




Si o virgula nepusa unde trebuie te transpune pe alte planuri idealistice ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Teoria generala a dreptului licenta stef01 stef01 buna ziua. m-ati putea ajuta cu cateva idei in legatura cu planul de licenta la tgd, tema: persoana fizica subiect al raportului juridic? (vezi toată discuția)
Studenta notariat belgia ionela.baciu ionela.baciu Buna ziua, Sunt studenta Master in notariat in belgia. La sfarsit de an trebuie sa-mi prezint lucrarea de diploma. M-am gandit sa scriu despre ... (vezi toată discuția)
Hartuirea Sever Simion Sever Simion Buna ziua, Am fost acuzat ca hartuiesc o persoana juridica, firma, pe nedrept initiind multe procese fara rost. Aceasta acuzatie la care nu s-a adus nici o ... (vezi toată discuția)