avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 989 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Documente carte de muncă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Documente carte de muncă

am fost detașat în 1985 la IHR Mangalia pentru câteva luni pe perioada verii, cum aș putea obține din arhiva lor o copie după contractul de muncă de atunci, detașarea, etc. ?
Cel mai recent răspuns: apocale , utilizator 17:25, 19 Iunie 2015
Pentru IHR Mangalia incercati la SC Mangalia SA , str. Portului nr.40, Mangalia.
IHR este acum THR Marea Neagră 0241 752452
Atunci solicitati acestei societati sa va elibereze copie de pe documentele dorite.
Bine

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum imi recuperez permisul de conducere? Ovi Ygrek Ovi Ygrek Buna ziua. Am si eu o intrebare legata de recuperarea permisului de conducere. Va voi prezenta starea de fapt si as dori un sfat cum as putea sa-l recuperez ... (vezi toată discuția)
Pensie pentru cei care au lucrat în fostele cap-uri bună ziua!vă ... Adevar2 Adevar2 Pensie pentru cei care au lucrat în fostele CAP-uri Bună ziua!Vă rog respectuos să mă ajutați sa lămuresc următoarea problema: Bunica mea are 64 ... (vezi toată discuția)
Dosar de pensie interval interval Indeplinesc conditiile de pensionare la 14 iulie 2015 Cand pot cel mai devreme sa depun dosarul? Este o perioada legala imperativa pentru depunere? (vezi toată discuția)