Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Documente carte de muncă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Documente carte de muncă

am fost detașat în 1985 la IHR Mangalia pentru câteva luni pe perioada verii, cum aș putea obține din arhiva lor o copie după contractul de muncă de atunci, detașarea, etc. ?
Pentru IHR Mangalia incercati la SC Mangalia SA , str. Portului nr.40, Mangalia.
IHR este acum THR Marea Neagră 0241 752452
Atunci solicitati acestei societati sa va elibereze copie de pe documentele dorite.
Bine