Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vreau sa aflu unde se afla arhiva siloz port Constanta ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vreau sa aflu unde se afla arhiva siloz port Constanta !

Cine stie unde pot gasi ahiva siloz port Constanta ? Am nevoie pentru cartea de munca sa imi scot vechimea sa ma pot pensiona.
Incercati la Direcţia Judeţeană Constanta a Arhivelor Naţionale
Adresa: str. Ştefan cel Mare nr. 121, cod 900705, Jud. Constanţa
Telefon: 0241/665463
Fax: 0241/665463
E-mail: constanta@arhivelenationale.ro

sau

luati legatura cu cel care a fost desemnat administrator judiciar CC INSOL I.P.U.R.L.
Adresa: strada Cibinului, nr. 8
Localitate:Constanta
Cornel Vasile, Consilier juridic