avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 983 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Vreau sa aflu unde se afla arhiva siloz port Constanta ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Vreau sa aflu unde se afla arhiva siloz port Constanta !

Cine stie unde pot gasi ahiva siloz port Constanta ? Am nevoie pentru cartea de munca sa imi scot vechimea sa ma pot pensiona.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:28, 17 Mai 2016
Incercati la Direcţia Judeţeană Constanta a Arhivelor Naţionale
Adresa: str. Ştefan cel Mare nr. 121, cod 900705, Jud. Constanţa
Telefon: 0241/665463
Fax: 0241/665463
E-mail: constanta@arhivelenationale.ro

sau

luati legatura cu cel care a fost desemnat administrator judiciar CC INSOL I.P.U.R.L.
Adresa: strada Cibinului, nr. 8
Localitate:Constanta
Ultima modificare: Marți, 17 Mai 2016
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva intrepinderii regionare transporturi auto ( i.r.t.a.) autobaza 1 constanta. marian5612 marian5612 Stimate Domn or D-na Am o mare nevoie de ajutorul D.mneavostra. Am fost angajat ca mechanic auto la Intrepinderea Regionala de Transporturi Auto Constanta ( ... (vezi toată discuția)
Cum aflu unde este arhiva i.a.p.i.t.mangalia? Arsene nicolae0334@gmail.com Arsene nicolae0334@gmail.com Cum aflu unde este arhiva I.A.P.I.T.Mangalia . Am fost angajat în anii 1984–1991 in meseria de sudor la atelierul mecanic. Vreau să scot adeverinta cu ... (vezi toată discuția)
unde gasesc arhiva foste i.c.s. alimentara constanta? DanaRita DanaRita BUNA SEARA! CINE IMI POATE SPUNE UNDE GASESC ARHIVA FOSTE I.C.S. ALIMENTARA CONSTANTA? (vezi toată discuția)