avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 782 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Intrepinderii Regionare Transporturi Auto ( ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Intrepinderii Regionare Transporturi Auto ( I.R.T.A.) Autobaza 1 Constanta.

Stimate Domn or D-na
Am o mare nevoie de ajutorul D.mneavostra.

Am fost angajat ca mechanic auto la Intrepinderea Regionala de Transporturi Auto Constanta ( I.R.T.A ) ( Autobaza 1 , sectia camioane in anii 1974 pina in 1978 si caut orice informatie care ma-r ajuta sa aflu unde ar fi Arhiva personalului ptr. a-mi lua adeverinta de Vechime ptr. a iesi la Pensie. Cartea de munca.

Deasemenea am nevoie si de la Intrepinderea Siloz Sectia Elevatoare Plutitoare din perioada 1985 - 1986

I.R.T.A. Autobaza 1 Constanta. 1974 - 1976
Siloz Sectia Elevatoare C.ta. 1985 - 1986

Orice informatie este bine venita care sa ma ajute sa-mi iau adeverinta de vechime ptr. pensie.?

Cu respect
Sucala Marin

Ultima modificare: Duminică, 17 Mai 2015
Cornel Vasile, Consilier juridic
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:28, 17 Mai 2015
Puteti sa va adresati la:
Direcţia Judeţeană Constanta a Arhivelor Naţionale
Adresa: str. Ştefan cel Mare nr. 121, cod 900705, Jud. Constanţa
Telefon: 0241/665463
Fax: 241/665463
E-mail: constanta@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vreau sa aflu unde se afla arhiva siloz port constanta ! nicolaepanfil nicolaepanfil Cine stie unde pot gasi ahiva siloz port Constanta ? Am nevoie pentru cartea de munca sa imi scot vechimea sa ma pot pensiona. (vezi toată discuția)
Adeverinta vechime 19Nicu55 19Nicu55 Numele meu este Terzi Nicolae,invatator.In perioada 1975-1986 am functionat la Casa de copii scolari Negru-Voda ,jud.Constanta in functia de ... (vezi toată discuția)
Cum aflu unde este arhiva i.a.p.i.t.mangalia? Arsene nicolae0334@gmail.com Arsene nicolae0334@gmail.com Cum aflu unde este arhiva I.A.P.I.T.Mangalia . Am fost angajat în anii 1984–1991 in meseria de sudor la atelierul mecanic. Vreau să scot adeverinta cu ... (vezi toată discuția)