Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Intrepinderii Regionare Transporturi Auto ( ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Intrepinderii Regionare Transporturi Auto ( I.R.T.A.) Autobaza 1 Constanta.

Stimate Domn or D-na
Am o mare nevoie de ajutorul D.mneavostra.

Am fost angajat ca mechanic auto la Intrepinderea Regionala de Transporturi Auto Constanta ( I.R.T.A ) ( Autobaza 1 , sectia camioane in anii 1974 pina in 1978 si caut orice informatie care ma-r ajuta sa aflu unde ar fi Arhiva personalului ptr. a-mi lua adeverinta de Vechime ptr. a iesi la Pensie. Cartea de munca.

Deasemenea am nevoie si de la Intrepinderea Siloz Sectia Elevatoare Plutitoare din perioada 1985 - 1986

I.R.T.A. Autobaza 1 Constanta. 1974 - 1976
Siloz Sectia Elevatoare C.ta. 1985 - 1986

Orice informatie este bine venita care sa ma ajute sa-mi iau adeverinta de vechime ptr. pensie.?

Cu respect
Sucala Marin

Cornel Vasile, Consilier juridic
Puteti sa va adresati la:
Direcţia Judeţeană Constanta a Arhivelor Naţionale
Adresa: str. Ştefan cel Mare nr. 121, cod 900705, Jud. Constanţa
Telefon: 0241/665463
Fax: 241/665463
E-mail: constanta@arhivelenationale.ro