avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 646 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Despagubire pt.teren autostrada.
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Despagubire pt.teren autostrada.

Banii destinati despagubirilor pt.terenurile luate pt.autostrada A10 si care au fost virati in banci dar nu au fost inmanati proprietarilor beneficiaza de dobanzi?

Alte discuții în legătură

Cont din cumpararea unei locuinte ANDAILIESCU ANDAILIESCU AM O CASA DE VANZARE.Cumparatorul o achita prin credit obtinut de la o banca,iar banii inteleg ca-mi vor fi virati mie,,CUMPARATOR\'\' INTR-UN CONT. ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie (necuvenita) crestere copil ! robert.popa robert.popa Buna ziua, Am urmatoarea situatie: m-am intors la serviciu dupa 6 luni de la nastere si bineinteles am mers si am depus la Primarie cerere de incetare a ... (vezi toată discuția)
Cum se platesc despagubiri materiale dupa un proces pierdut ContSters171401 ContSters171401 Buna ziua, Daca ma poate ajuta si pe mine cineva sa ma invete cum sa platesc despagubiri cand pierzi un proces. Stiu suma care trebuieste sa o platesc. Stiu ... (vezi toată discuția)