Forum Discuţii diverse Spune-ne cine eşti Consultanţă juridică
Discuție deschisă în Spune-ne cine eşti

Consultanţă juridică

În urma unei eventuale colaborări cu firma dumneavoastră, care vor fi avantajele şi bineînţeles dezavantajele?
Fiti va rog putin mai clar/a. Cui va adresati? Cautati un consultant pentru o problema juridica sau fiscala? Daca da, cititi raspunsul lui simonette12 din acest topic:
www.avocatnet.ro/content/for...