Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Decizia nr. 6/16.02.2015 a ÎCCJ referitoare la ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Decizia nr. 6/16.02.2015 a ÎCCJ referitoare la nulitatea procesului verbal de contravenţie ptr lipsa rovinietei

Ştie cumva, cineva în ce număr al Monitorului Oficial a fost publicată această decizie ?
Se pare ca nu a fost publicata inca in MO
Anuntul oficial ca s-a admis RIL prin Decizia ICCJ nr. 6/ 16.02.2015 il gasiti aici:
[ link extern ]