Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... comision retragerenumerar/transferinterbancar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

comision retragerenumerar/transferinterbancar

Buna ziua,
În cazul creditului Prima casa vânzătorul sau cumpărătorul trebuie să plătească comisionul de retragere a banilor/transferul interbancar?
Vă mulțumesc
Vanzatorul isi incaseaza banii de la cumparator in contul bancar, apoi daca vrea sa isi retraga banii din banca, isi plateste comisionul de retragere. Altfel cum?