Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... incadrare contract de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

incadrare contract de munca

Buna,

cu studii superioare economice se poate trece in contractul individual de munca pozitia de contabil sau contabil sef? (fara a fi membru CECCAR)
Multumesc
Da, se poate trece asa ceva in c.i.m.