Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Autorizatie constructie 2005
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Autorizatie constructie 2005

buna ziua ,parinti mei au o casa construita in anul 2005 fara autorizatie cum ar putea scoate autorizatia ?
La Primărie , solicitați CU și AC , pentru intrarea în legalitate. Probabil o amendă, câteva amânări dar insistați. pentru obținerea acesteia. Faceți un proiect întâi , care va trebui anexat AC.